Odborný časopis nejen pro experty. Získávejte užitečné informace z nejrůznějších oborů srozumitelnou formou. Již od roku 2012 se s Vámi dělíme o naše zkušenosti, které Vám pomohou dosáhnout lepších výsledků v pracovním a soukromém životě. Projekt proExperty.cz Vám nabízí jedinečnou možnost pro Váš osobní rozvoj.

neděle, 21 září 2014
Zveřejněno v Informační technologie
Napsal(a)

Pozitivním přínosem e-learningu zcela jistě je, že vzdělávací programy a počítače rozvíjí mnohem efektivněji samostatné uvažování a kreativitu studentů, než klasická výuka. Předkládaná látka se stala dynamickou a pružnou, nejenom v ohledu na individuální požadavky studentů, ale i v závislostech na aktuálně se měnících faktech.

neděle, 21 září 2014
Zveřejněno v Informační technologie
Napsal(a)

V současnosti existuje nespočet formulací definic e-learningu. Vždy záleží na době, ve které definice vzniká a hlavně na kontextu možností a dynamice vývoje multimediálních a informačních technologií.

neděle, 21 září 2014
Zveřejněno v Informační technologie
Napsal(a)

Internetový portál je webovou aplikací, která v rámci poskytovaných služeb zprostředkovává prostřednictvím internetového prohlížeče centralizované informace z různých zdrojů. Jedná se o internetovou stránku, která uživateli poskytuje kombinaci několika základních služeb Internetu.

neděle, 21 září 2014
Zveřejněno v Informační technologie
Napsal(a)

Web neboli WWW, je zkratka pro World Wide Web. Což je služba sítě internet, sloužící k přenosu dokumentů, taktéž známých jako webové stránky, které jsou uloženy na webovém serveru v podobě souborů zapsaných ve specifickém jazyce (X)HTML (Hyper Text MarkUp Language).

O NÁS

Naše firma se zabývá poskytováním a zprostředkováním firemních, odborní a zájmových kurzů a školení. Kvalitní celoživotní vzdělávání se v dnešní moderní době stalo samozřejmostí. Získejte s námi náskok před konkurencí a zajistěte si své místo na pracovním trhu. Máme bohaté zkušenosti v oblasti vzdělávání dospělých v nejrůznějších oborech. Jako doplňkové studijní materiály a inspirace Vám poslouží odborné online magazíny z oblasti PR, HR, marketingu, firemního vzdělávání, IT, security služeb, práva, ale i např. vaření nebo psychologie. Neváhejte navštívit proExperty.cz, proObcany.cz, VarimeDoma.eu a následně si vybrat dle Vašeho zájmu kurz či školení v našem Eshopu a i když si nevyberete ihned, neváhejte nás oslovit a my Vám vytvoříme vzdělávací akce na míru!

SLEDUJTE NÁS NA FACEBOOKU!

Spolupracujeme

firemniturnaje.cz