Přinášíme vám novinky z oblasti občanského a odborného práva. Více informací naleznete na stránkách našeho online magazínu www.proObcany.cz. Sledujte nás také na našem facobookovém profilu a neunikne vám ani jeden článek, získáte také výhody v podobě slev a akčních nabídek našich kurzů i partnerských kurzů! 

neděle, 21 září 2014
Zveřejněno v Právo pro občany

Cílem kurzu je připravit posluchače ke zkoušce "Strážník obecní (městské) POLICIE". V kurzu je mimo jiné obsažen výklad ústavy ČR, Listiny základních práv a svobod, občanského zákoníku (včetně připravované novelizace platné od 1. 1. 2014), zákona o přestupcích, trestního zákoníku, trestního řádu, správního práva, zákona o Policii ČR, zákona obecní policii, zákona o živnostenském podnikaní, zákona o ochraně utajovaných skutečností, zákona o silničním provozu včetně připravovaných novelizací, zákona o zbraních a střelivu a to v rozsahu nutném ke složení zkoušek ""Strážník obecní (městské) POLICIE". 

Náš přípravy k prolongačním zkouškám Vás komplexně seznámí s potřebními právními předpisy k úspěšnému složení prolongační zkoušky.

neděle, 21 září 2014
Zveřejněno v Právo pro občany

Cílem našeho kurzu je informovat strážníky obecní (městské) POLICIE o legislativních a praktických novinkách. V kurzu je mimo jiné obsažen výklad nových ustanovení zákona č. 89/2012 Sb. – OBČANSKÝ ZÁKONNÍK který je právně účinný od 1.1.2014. Kurz je určen zaměstnancům obcí zařazených do obecní policie, kteří mají zájem o další vzdělávání ve své profesi.

neděle, 21 září 2014
Zveřejněno v Právo pro občany

Cílem kurzu je připravit posluchače ke zkoušce "Strážník obecní (městské) POLICIE". V kurzu je mimo jiné obsažen výklad ústavy ČR, Listiny základních práv a svobod, občanského zákoníku, zákona o přestupcích, trestního zákoníku, trestního řádu, správního práva, zákona o Policii ČR, zákona obecní policii, zákona o živnostenském podnikaní, zákona o ochraně utajovaných skutečností, zákona o silničním provozu včetně připravovaných novelizací, zákona o zbraních a střelivu a to v rozsahu nutném ke složení zkoušek ""Strážník obecní (městské) POLICIE".

neděle, 21 září 2014
Zveřejněno v Právo pro občany

Každodenní život nám přináší mnoho nástrah, a to jak ve formě právní tak i ve formě fyzické. Smyslem našeho kurzu je seznámit Vaše děti s právními nástrahami a naučit je na ně adekvátně reagovat. Víte jak se bránit při napadaní? Víte jaké práva máte v pracovně právním vztahu ? Víte co Vám přináší nový občanský zákoník ? Víte jak se chovat v krizových situacích ? Pokud na tyto otázky hledáte odpověď, zaregistrujte se do našeho kurzu. 

úterý, 19 srpen 2014
Zveřejněno v Právo pro občany

Dánské a německé ekonomiky těží nejvíce ze 14 starých zemí EU a to z příjmů plynoucích z nového rozšíření evropské unie mezi léty 1992-2012. Vyplývá to ze studie, kterou zveřejnila v pondělí německá nadace Bertelsmann Stiftung.

Od roku 1992 německý hrubý domácí produkt vzrostl o 37 miliard euro každý rok, což představuje nárůst o 450 euro na každého Němce. Vyšší zisk měli už jen Dánští občané, jejichž průměrný hrubý domácí produkt vzrostl na 500 euro na občana v téhož období.

O NÁS

Naše firma se zabývá poskytováním a zprostředkováním firemních, odborní a zájmových kurzů a školení. Kvalitní celoživotní vzdělávání se v dnešní moderní době stalo samozřejmostí. Získejte s námi náskok před konkurencí a zajistěte si své místo na pracovním trhu. Máme bohaté zkušenosti v oblasti vzdělávání dospělých v nejrůznějších oborech. Jako doplňkové studijní materiály a inspirace Vám poslouží odborné online magazíny z oblasti PR, HR, marketingu, firemního vzdělávání, IT, security služeb, práva, ale i např. vaření nebo psychologie. Neváhejte navštívit proExperty.cz, proObcany.cz, VarimeDoma.eu a následně si vybrat dle Vašeho zájmu kurz či školení v našem Eshopu a i když si nevyberete ihned, neváhejte nás oslovit a my Vám vytvoříme vzdělávací akce na míru!

SLEDUJTE NÁS NA FACEBOOKU!

Spolupracujeme

firemniturnaje.cz