Vyberte si kurz dle kategorie

KURZ PRÁVNÍ SEBEOBRANY PRO DĚTI

Cíl kurzu:
cílem kurzu je seznámit posluchače se základy práva, se širším zaměřením na ústavu ČR, listinu základních práv a svobod, zákoník práce, nutnou obranu a krajní nouzi. Kurz je prioritně zaměřen na výklad a praktické použití pracovního práva.
Pozn.
ZAKOUPENO: 0 x
Minimum osob pro realizaci v jednom kurzu je 8 .
Cena:
Cena za 1 osobu včetně DPH
(Množstevní slevy viz. detail)1800 Kč
Detail kurzu

Kurz je určen:


Kurz je určen zejména žákům osmých a devátých tříd ZŠ. Kurz je koncipován pro základní seznámení posluchačů s právem, zejména právem pracovním. Cílem je seznámit posluchače s právy a závazky v pracovně-právních vztazích.

Forma kurzu: 


Kurz je přednášen za pomocí výpočetní a projekční techniky, (PowerPoint prezentace, video ukázky) a speakeru. Velký důraz je kladen na výuku zábavnou formou, s použitím videoukázek a názorného předvedení látky.

Rozsah kurzu:


Kurz je rozložen do jednoho vyučovacího dne, jeden vyučovací den se skládá z osmi vyučovacích hodin. Vyučovací hodina trvá 50 minut (10 min. je tvořeno přestávkou).

1. vyučovací den

1. hodina – základní pojmy z ústavního práva
2. hodina – základní pojmy z listiny základních práv a svobod
3. hodina – základy občanského práva
4. hodina – přestupkové právo a trestní právo
5. hodina – pracovní právo
6. hodina – pracovní právo

Studijní pomůcky:


Studijní skripta jsou standardně zahrnuta v ceně kurzu a jsou složeny z tištěných skript v rozsahu min 30 stran vázaného textu a CD – které obsahuje další podklady ke studiu.

Cena za každého dalšího účastníka, kterého přihlásíte:


2 – 4 účastníci: 1.600,- s DPH

5 a více účastníků: 1.400,- s DPH

(MNOŽSTEVNÍ SLEVA JE AUTOMATICKY ZAPOČÍTÁVÁNA DO VAŠÍ OBJEDNÁVKY)


Délka kurzu
  • 1 den

O NÁS

Naše firma se zabývá poskytováním a zprostředkováním firemních, odborní a zájmových kurzů a školení. Kvalitní celoživotní vzdělávání se v dnešní moderní době stalo samozřejmostí. Získejte s námi náskok před konkurencí a zajistěte si své místo na pracovním trhu. Máme bohaté zkušenosti v oblasti vzdělávání dospělých v nejrůznějších oborech. Jako doplňkové studijní materiály a inspirace Vám poslouží odborné online magazíny z oblasti PR, HR, marketingu, firemního vzdělávání, IT, security služeb, práva, ale i např. vaření nebo psychologie. Neváhejte navštívit proExperty.cz, proObcany.cz, VarimeDoma.eu a následně si vybrat dle Vašeho zájmu kurz či školení v našem Eshopu a i když si nevyberete ihned, neváhejte nás oslovit a my Vám vytvoříme vzdělávací akce na míru!

SLEDUJTE NÁS NA FACEBOOKU!

Spolupracujeme

firemniturnaje.cz