Vyberte si kurz dle kategorie

VÝCVIK KONDIČNÍ STŘELBY

Nabízíme Vám se zúčastnit kondičních střeleb s našim lektorem - zkušeným střeleckým instruktorem a zkušebním komisařem. Kondiční střelby probíhají na schválených střelnicích v Praze a ve Středočeském kraji. Podmínkou účasti na kondičních střelbách není platný zbrojní průkaz, lze tento kurz objednat i jako dárek - zážitek, který jistě potěší nejednoho muže.
Pozn.
ZAKOUPENO: 1 x
Minimum osob pro realizaci v jednom kurzu je 8 .
Cena:
Cena za 1 osobu včetně DPH
(Množstevní slevy viz. detail)2500 Kč
Detail kurzu

Kondiční střelby lze uskutečnit až z třiceti různých zbraní. Pro příklad uvidíme cenu za kondiční střelbu, která se skládá ze střelby z nejpoužívanější a nejznámější útočné pušky světa AK- 47 (Kalašnikov), dále ze střeleb z brokovnice a pistole.

Forma kurzu:


Tento kurz je specifický především tím, že je každému posluchači věnována individuální péče. Cílem kurzu je naučit studenty ovládaní zbraně a bezpečnou manipulaci se zbraní v krizových situacích

Rozsah kurzu:


střelba z AK-47 (Kalšnikov) - 30 ran
střelba z brokovnice - 10 ran
střelba z pistole - 30 ran

V ceně je zahrnuta cena hodiny lektora, pronájem střelnice, pronájem zbraní, cena munice a doprava tam i zpět z Prahy na střelnici. Na místě si bude možné případně přikoupit další munici a kondiční střelby si tím prodloužit.

Cena za každého dalšího účastníka, kterého přihlásíte:


2 – 4 účastníci: 2.300,- s DPH

5 a více účastníků: 2.100,- s DPH

(MNOŽSTEVNÍ SLEVA JE AUTOMATICKY ZAPOČÍTÁVÁNA DO VAŠÍ OBJEDNÁVKY)


Délka kurzu
  • 1 den

O NÁS

Naše firma se zabývá poskytováním a zprostředkováním firemních, odborní a zájmových kurzů a školení. Kvalitní celoživotní vzdělávání se v dnešní moderní době stalo samozřejmostí. Získejte s námi náskok před konkurencí a zajistěte si své místo na pracovním trhu. Máme bohaté zkušenosti v oblasti vzdělávání dospělých v nejrůznějších oborech. Jako doplňkové studijní materiály a inspirace Vám poslouží odborné online magazíny z oblasti PR, HR, marketingu, firemního vzdělávání, IT, security služeb, práva, ale i např. vaření nebo psychologie. Neváhejte navštívit proExperty.cz, proObcany.cz, VarimeDoma.eu a následně si vybrat dle Vašeho zájmu kurz či školení v našem Eshopu a i když si nevyberete ihned, neváhejte nás oslovit a my Vám vytvoříme vzdělávací akce na míru!

SLEDUJTE NÁS NA FACEBOOKU!

Spolupracujeme

firemniturnaje.cz