Odborný časopis nejen pro experty. Získávejte užitečné informace z nejrůznějších oborů srozumitelnou formou. Již od roku 2012 se s Vámi dělíme o naše zkušenosti, které Vám pomohou dosáhnout lepších výsledků v pracovním a soukromém životě. Projekt proExperty.cz Vám nabízí jedinečnou možnost pro Váš osobní rozvoj.

 

Ve spolupráci s naším partnerem PODNIKATELSKÝM INSTITUTEM PYRAMIDA s.r.o. pro Vás připravujeme novinky z oblasti firemního i zájmového vzdělávání v podobě odborných článků, materiálů, ale hlavně také kurzů, které jsme pro Vás schopni naplánovat na míru.

pondělí, 22 září 2014
Napsal(a)

Nacházíme se v době, kdy stará pravidla přestávají platit a nové možnosti jakoby naznaly hranic. Stejně je tomu i v moderní formě managementu. Smiřme se s tím, že novou formu byznysu nemá smyl odmítat a bránit se jí. Při přechodu ke konceptu stále vzrůstající pracovní mobility občanů České republiky nesmíme spoléhat na zaběhnuté modely strategického řízení okopírované od nadnárodních korporací slovo od slova. Trendem se stává hledání vlastní cesty k úspěchu.

pondělí, 22 září 2014

Mentorováním myslíme firmou organizovanou a podporovanou spolupráci mezi zkušenějším pracovníkem a (nejen) začínajícím pracovníkem. Samotné mentorování pak může zahrnovat celou řadu činností, jejichž cílem je vyšší úspěšnost pracovníka v práci, profesní rozvoj pracovníka včetně rozvoj sociálních kompetencí.

O NÁS

Naše firma se zabývá poskytováním a zprostředkováním firemních, odborní a zájmových kurzů a školení. Kvalitní celoživotní vzdělávání se v dnešní moderní době stalo samozřejmostí. Získejte s námi náskok před konkurencí a zajistěte si své místo na pracovním trhu. Máme bohaté zkušenosti v oblasti vzdělávání dospělých v nejrůznějších oborech. Jako doplňkové studijní materiály a inspirace Vám poslouží odborné online magazíny z oblasti PR, HR, marketingu, firemního vzdělávání, IT, security služeb, práva, ale i např. vaření nebo psychologie. Neváhejte navštívit proExperty.cz, proObcany.cz, VarimeDoma.eu a následně si vybrat dle Vašeho zájmu kurz či školení v našem Eshopu a i když si nevyberete ihned, neváhejte nás oslovit a my Vám vytvoříme vzdělávací akce na míru!

SLEDUJTE NÁS NA FACEBOOKU!

Spolupracujeme

firemniturnaje.cz